Bioptron Medall + stojan + Oxy sprej

TOP 8 v kategórii Horské slnká a infralampy

Bioptron Medall + stojan + Oxy sprej

Biolampa BIOPTRON MEDALL + veľký stojan s 3 ročnou zárukou ZDARMA !!! Biolampa Bioptron MedAll je nástupcom obľúbenej biolampy Compact. Bioptron MedAll prevzal všetky pozitíva...
958 €
Doporučená ponuka okbeauty.sk

Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 10 163 recenziíĎalšie informácie

Napätie
240 V

• , zakúpené v Unizdrav.sk

• Išiel som na istotu, lebo som už mal skúsenosť s biolampou BIOPTRON MEDALL, odporúčam
    • I keď biolampa stojí viac peňazí, oplatí sa našetriť peniaze a kúpiť si ju.

Išiel som na istotu, lebo som už mal skúsenosť s biolampou BIOPTRON MEDALL, odporúčam.
    I keď biolampa stojí viac peňazí, oplatí sa našetriť peniaze a kúpiť si ju.

dufam ze pomoze na kriza

• klasická overená značka
    • balenie, ergonomická rukoväť
    • ešte žiadna

Napätie
240 V

Biolampa BIOPTRON MEDALL + veľký stojan s 3 ročnou zárukou ZDARMA !!!

Biolampa Bioptron MedAll je nástupcom obľúbenej biolampy Compact.

Bioptron MedAll prevzal všetky pozitíva svojich predchodcov, čím vznikol neobyčajne efektívny a funkčne výnimočný model biolampy. Spojenie toho najlepšieho z vlastností biolámp robí z biotronu MedAll bezkonkurenčného pomocníka.

Prístroj určený na terapiu pomocou liečivých účinkov svetla je prispôsobený na použitie v domácnosti, ale aj v zdravotníckych zariadeniach. Manipulácia s biolampou MedAll je jednoduchá, pričom sa výrobca snaží o vaše maximálne pohodlie pri každom úkone. Preto je biolampa MedAll vybavená tiež digitálnym displejom, na ktorom si môžete nastaviť časové trvanie ošetrenia.

Liečivé účinky biolampy MedAll využijete napríklad pri liečbe rán, popálenín, vredov, zápalov, ochoreniach pohybového aparátu, kožných problémoch (akné, ekzémy, psoriáza atď.), či pri ochoreniach ústnej dutiny.

Ku každej svetelnej terapii nielen biolampou MedAll treba pristupovať individuálne. Každý problém je špecifický a každý organizmus má inú citlivosť na svetlo. Trvanie liečby je tiež odlišné podľa problému a jeho štádia. Pokročilejšie štádiá vyžadujú dlhšiu terapiu ako tie podchytené v zárodku. Dôležité je, aby ste liečbu podstupovali v pokoji, kedy biostimulačné účinky biolampy MedAll vnímate najlepšie.

Obsahom balenia je okrem biolampy aj špeciálny Oxy sprej slúžiaci na ešte efektívnejšie ošetrenie biolampou MedAll a zároveň na upokojenie a posilnenie suchej a poškodenej pokožky.

Samozrejmosťou je certifikát, návod v slovenskom jazyku, záručný list, príručka pre používateľa a informácie o účinkoch a tiež o použití kolorterapie.

Pribalíme vám aj špeciálne cestovné puzdro, ktoré zaistí bezpečnú prepravu biolampy MedAll tak, aby ste ju mohli použiť naozaj kdekoľvek.

Porovnanie Biolampy Compact III a Biolampy MedAll

Biolampa Compact III

Biolampa MedAll

Priemer filtra: 4 cm   5 cm

Osvetľovaná plocha: 56 mm ( 24,63 cm2 ) 76 mm ( 40,72 cm2 )

Rukoväť: klasická ergonomická

Ovládací panel: nie áno

Ventilačné otvory: nie áno

Odnímateľný kábel : nie áno

Spotreba: 0,56 A 0,29 - 0,12 A

Biolampy Zepter sú originálne s certifikátom, návodom v slovenskom jazyku, záručným listom, príručkou ako sa lampa správne používa, aké má účinky a informácie o kolorterapii.

Technické parametre Bioptron MEDALL

Hmotnosť (bez stojana): 0,5 kg

Napájanie: 100-240 V~, 50/60 Hz

Ochranná trieda: trieda II, IP 20

Priemer filtra: 5 cm

Špecifická hustota výkonu: priem. 40 mW/cm2

Spotreba: 0,29 - 0,12 A

Stupeň polarizácie: >95% (590 - 1550 nm)

Svetelná energia za minútu: priem. 2,4 J/cm2

Vlnová dĺžka: 480 - 3400 nm

Obsah balenia:  biolampa BIOPTRON Medall integrovaný digitálny časovač a adaptér prívodná šnúra

OXY sprej praktické kufríkové balenie veľký praktický stojan

Na biolampu BIOPTRON MedAll poskytujeme garantovanú 3-ročnú záruku. Predávame výlučne originálne produkty od firmy ZEPTER.

Na sklade • 1 variant3,9 €95 % • 272 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Unizdrav.sk

• I keď biolampa stojí viac peňazí, oplatí sa našetriť peniaze a kúpiť si ju.

I keď biolampa stojí viac peňazí, oplatí sa našetriť peniaze a kúpiť si ju.

dufam ze pomoze na kriza

• klasická overená značka
    • balenie, ergonomická rukoväť
    • ešte žiadna
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,9 €95 % • 272 recenziíĎalšie informácie

• Pomáha.

Cena.

Nemám ešte overené.

• , zakúpené v Unizdrav.sk

• Máme veľmi dobré skúsenosti s biolampou od Zepteru, využíva ju celá rodina na rôzne zdravotné ťažkosti. Staršiu verziu, ktorá nám už doslúžila nahradí pred týždňom zakúpený MedAll. Očakávam rovnako dobré výskedky, príjemným bonusom je časovač.
    • Vyššia cena.
  • , zakúpené v Unizdrav.sk

• Bioptronovu lampu používame cca 20 rokov. Stará doslúžila, obratom sme si kúpili novú. Odporúčam na doliečenie rán, popálenín, jaziev a celkovo kožných poranení.

• Tovar prišiel nefunkčny

• Veľmi spokojná