Philips HP3616

• - dobrý pomocník v domácnosti
    • - funguje mi doma už roky

doma mám už tento výrobok a je super, tak som chcela kúpiť rovnaký aj pre dcéru

• , zakúpené v InterStore.sk

splna ocakavania, jednoduchy, ucinny.

Príkon
150 W

Infračervená lampa Philips poskytuje úľavu od bolesti svalov a kĺbov. Jej 150 W infračervené teplo prenikne hlboko do pokožky, zlepší cirkuláciu krvi, čím zaistí úľavu v oblastiach o veľkosti 20 x 30 cm ako napríklad rameno, lakeť, lýtko alebo krk a na úľavu od bežných nachladnutí. Koncentrované kruhy pomáhajú zacieliť na určité miesto. U infračerveného svetla sa preukázalo, že umožňuje efektívnu úľavu od bolesti, ktorú spôsobujú bolesti svalov a stuhnuté kĺby. Príjemné te... Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• OK

• - dobrý pomocník v domácnosti
    • - funguje mi doma už roky

doma mám už tento výrobok a je super, tak som chcela kúpiť rovnaký aj pre dcéru

• , zakúpené v InterStore.sk

splna ocakavania, jednoduchy, ucinny.

• skladnosť
    • jednoduché on-off
    • neprehrieva sa plastový podstavec
    • dostatočne silné teplo, koncentrované na oblasť cca 20 cm priemer
    • dostatočne hlboko prenikne
    • výborná cena voči efektu
    • dĺžka kábla, keďže musí byť lampa položená na rovnom povrchu, treba mať v dostatočnej blízkosti zásuvku
    • zišiel by sa časovač, niekedy človek pri tom zaspí
    • zišiel by sa klipsový úchyt, napr. na čelo postele

Výborný, efektívny, výborná cena, vždy pomohol, teplo dostatočne silné, úľava už po prvom použití.

• , zakúpené v talkive

• nie Čína - môj kus vyrobený v Holandsku
    • výborne nahrieva ...,
    • lúče svetla sú vhodne usmernené
    • kompaktnosť
    • jednoduchosť ovládania
    • cena !
    • nemožnosť nahrievania vo zvislej polohe smerom dole
    • asi slabšie, resp. žiadne odvetrávanie/chladenie samotnej lampy

moja nákupná cena 23,11 eura
    vyrobené v Holandsku
    jednoduchosť ovládania a kompaktnosť lampy
    nahrievanie postihnutého miesta je rýchle, účinné
    ak by som ešte raz vyberal - pozrel by som sa aj na to, či má lampa účinné odvetrávanie ...